Plac zabaw dla dzieci Fungoo FUNNY 3 (z huśtawką i piaskownicą) - atrakcyjna cena

kod produktu: 03245
1 440,00 
Wybierz Kolor ślizgu:
Wybierz Kolor Drewna 2:
Ilość
wysyłka 14 dni

Dostawa i płatność - Karta produktu

Reklamacja i zwrot - Karta produktu

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0)
DODAJ OPINIĘ
zapytaj o produkt

Firma Fungoo stworzyła serię FUNNY dla wszystkich użytkowników którzy szukają drewnianych i solidnie wykonanych placów zabaw do swojego prywatnego ogródka. Niewielka drewniana wieża ma zjeżdżalnia o ponad dwu metrowym ślizgu, metalowe kolorowe drabinki, oraz ściana wspinaczkowa ze skałkami, takie elementy sprawią że dzieci będą fantastycznie się bawić. Pod wieżą znajduje się piaskownica. Aby dopełnić przydomowy plac zabaw nie może zabraknąć huśtawki, która jest w zestawie wraz z czerwonym siedziskiem

Zestaw zawiera:

  • komplet drewna do struktury, huśtawka i piaskownica
  • akcesoria montażowe
  • instrukcja montażu krok-po-kroku
  • zjeżdżalnia - 2,2m
  • 3 zestawy uchwytów
  • kotwy mocujące do podłoża
  • 6 skałkowa ściana wspinaczkowa
  • 4 szczeble drabiny
  • złącza do montażu huśtawki
  • siedzisko do huśtawki (kolor czerwony) + 2 haki

Kolorystyka drewna:

Każdy plac zabaw malowany jest w wersji impregnowanej.

Kolor ślizgu:

W ofercie tylko kolor zielony!

Montaż:

Sprzedawane przez nas place zabaw ,są przygotowane pod samodzielny montaż. W raz z towarem otrzymują Państwo instrukcję krok po kroku, kotwy mocujące do podłoża, komplet łączników i oczywiście wszystkie elementy konstrukcyjne.
Gdyby jednak zainteresowani byli Państwo montażem przez wyspecjalizowaną firmę, istnieje taka możliwość. Koszt takiej usługi wynosi 25% wartości zamawianego produktu + ewentualne koszty instalacji do gruntu.

Przygotowanie gruntu:

Miejsce które chcemy przeznaczyć pod przydomowy plac zabaw, należy tak wybrać  aby zachować tzw. „srefę bezpieczeństwa”. Najważniejszą kwestią jest zachowanie bezpiecznej oraz bezkolizyjnej zabawy. Zasada bezpieczeństwa  mówi o 2 metrach (przy każdym modelu są podane szczegółowe wymiary, znajdziemy je w galerii zdjęć). Natomiast aby plac zabaw aby stał stabilnie, zalecane jest poprawne przygotowanie gruntu. Po pierwsze teren musi być prosty i możliwie jak najbardziej wypoziomowany. Zalecenia producenta mówią że nogi powinny być zabetonowane w ziemi na ok. 50 cm głębokości.

Certyfikaty i bezpieczeństwo:

Drewniane place zabaw firmy Fungoo są skonstruowane zgodnie z najnowszymi normami bezpieczeństwa EN 71 w tym także normami dotyczącymi składu chemicznego użytych komponentów, potwierdzony został przez certyfikat bezpieczeństwa nadany przez międzynarodową jednostkę  TUV Rheinland. Każda cecha określająca poziom bezpieczeństwa bawiących się dzieci została przebadana i wszystkie cechy stwarzające potencjalne ryzyko zostały wyeliminowane.

Realizacja zamówienie:

Po akceptacji oraz opłaceniu placu zabaw, zamówiony towar przekazujemy do realizacji producentowi. Szacunkowy czas od momentu opłacenia zamówienia do dostawy pod wskazany adres przez klienta wynosi 10-14 dni. W trakcie składania zamówienia prosimy pamiętać o wyborze koloru ślizgu oraz barwy drewna.

Dostawa:

Transport wież, modułów i dodatków realizowany jest za pośrednictwem firm przewozowych przystosowanych do transportu przesyłek wielkogabarytowych. Dostawy są realizowane na terenie całego kraju, a jej koszt wynosi jedynie 199 zł brutto.
Producent udostępnia opcje odbioru osobistego ze swojego zakładu, znajdujący się w woj. Wielkopolskim. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów.

Charakterystyka drewna:

Elementy drewniane są sortowane i selekcjonowane pod względem cech wytrzymałości, dbałość o gładkość powierzchni, krawędzie stanowiące potencjalnie zagrożenie są łagodzone maszynowo i dodatkowo szlifowane tak aby wyeliminować ryzyko uszkodzeń w kontakcie z wrażliwą skórą dzieci. Drewno zabezpieczone jest impregnatami kolorystycznymi co pozwala nie tylko na trwałość ale również niepowtarzalny efekt estetyczny.

Obciążenie:

Informujemy że przydomowe place zabaw firmy Fungoo przeznaczone są do jednoczesnej zabawy dzieci w ilości od 2 do 14, zaznaczając że zależne jest to od modelu.

Wiek od 3 lat
Wymiary platformy 70 x 70 cm
Długość ślizgu 220 cm
Wymiary (dł.x szer. x wys.) 290 x 200 x 210 cm
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
inne produkty z kategorii