Gotowy zestaw placu zabaw dla dzieci Fungoo MY HOUSE Free Time Beach + GRATIS

kod produktu: 03523
4 299,00 
Wybierz Kolor ślizgu:
Wybierz Kolor drewna:
Ilość
wysyłka 14 dni

Dostawa i płatność - Karta produktu

Reklamacja i zwrot - Karta produktu

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0)
DODAJ OPINIĘ
zapytaj o produkt

Niezwykły plac zabaw który ucieszy każde dziecko. Firma Fungoo poleca gotowy zestaw MY HOUSE Free Time Beach, który dzięki swoim rozmiarą spowoduje że dzieci będą chciały spędzac cały dzień w ogrodzie. Wyjątkowość tego zestawu to świetne umieszczenie zamykanej piaskownicy pod platformą, oraz umieszczenie pod drugą platformą stolika z ławeczkami. Takie rozwiązanie powoduje zaoszczędzenie miejsca w ogrodzie oraz to że mamy wszystko w jednym miejscu.

Ogrodowy plac zabaw- domek jest zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnił bezpieczeństwo małych użytkowników.


Zawartość kompletu:

 • zjeżdżalnia 2,4m
 • kotwy mocujące do podłoża
 • uchwyty
 • osłonki
 • domek z 2-spadowym daszkiem
 • drabinka z metalowymi szczeblami
 • komplet drewna
 • komplet łączników metalowych
 • komplet narzędzi montażowych
 • instrukcja montażu krok-po-kroku
 • kierownica

Kolorystyka drewna:

Każdy plac zabaw malowany jest na kolor tikowy.

Kolor ślizgu:

W ofercie tylko kolor niebieski!

Montaż:

Sprzedawane przez nas place zabaw ,są przygotowane pod samodzielny montaż. W raz z towarem otrzymują Państwo instrukcję krok po kroku, kotwy mocujące do podłoża, komplet łączników i oczywiście wszystkie elementy konstrukcyjne.
Gdyby jednak zainteresowani byli Państwo montażem przez wyspecjalizowaną firmę, istnieje taka możliwość. Koszt takiej usługi wynosi 25% wartości zamawianego produktu + ewentualne koszty instalacji do gruntu.

Przygotowanie gruntu:

Miejsce które chcemy przeznaczyć pod przydomowy plac zabaw, należy tak wybrać  aby zachować tzw. „strefę bezpieczeństwa”. Najważniejszą kwestią jest zachowanie bezpiecznej oraz bezkolizyjnej zabawy. Zasada bezpieczeństwa  mówi o 2 metrach (przy każdym modelu są podane szczegółowe wymiary, znajdziemy je w galerii zdjęć). Natomiast aby plac zabaw aby stał stabilnie, zalecane jest poprawne przygotowanie gruntu. Po pierwsze teren musi być prosty i możliwie jak najbardziej wypoziomowany. Zalecenia producenta mówią że nogi powinny być zabetonowane w ziemi na ok. 50 cm głębokości.

Certyfikaty i bezpieczeństwo:

Drewniane place zabaw firmy Fungoo są skonstruowane zgodnie z najnowszymi normami bezpieczeństwa EN 71 w tym także normami dotyczącymi składu chemicznego użytych komponentów, potwierdzony został przez certyfikat bezpieczeństwa nadany przez międzynarodową jednostkę  TUV Rheinland. Każda cecha określająca poziom bezpieczeństwa bawiących się dzieci została przebadana i wszystkie cechy stwarzające potencjalne ryzyko zostały wyeliminowane.

Realizacja zamówienie:

Po akceptacji oraz opłaceniu placu zabaw, zamówiony towar przekazujemy do realizacji producentowi. Szacunkowy czas od momentu opłacenia zamówienia do dostawy pod wskazany adres przez klienta wynosi 10-14 dni. W trakcie składania zamówienia prosimy pamiętać o wyborze koloru ślizgu oraz barwy drewna.

Dostawa:

Transport wież, modułów i dodatków realizowany jest za pośrednictwem firm przewozowych przystosowanych do transportu przesyłek wielkogabarytowych. Dostawy są realizowane na terenie całego kraju, a jej koszt wynosi jedynie 199 zł brutto.
Producent udostępnia opcje odbioru osobistego ze swojego zakładu, znajdujący się w woj. Wielkopolskim. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów.

Charakterystyka drewna:

Elementy drewniane są sortowane i selekcjonowane pod względem cech wytrzymałości, dbałość o gładkość powierzchni, krawędzie stanowiące potencjalnie zagrożenie są łagodzone maszynowo i dodatkowo szlifowane tak aby wyeliminować ryzyko uszkodzeń w kontakcie z wrażliwą skórą dzieci. Drewno zabezpieczone jest impregnatami kolorystycznymi co pozwala nie tylko na trwałość ale również niepowtarzalny efekt estetyczny.

Obciążenie:

Informujemy że przydomowe place zabaw firmy Fungoo przeznaczone są do jednoczesnej zabawy dzieci w ilości od 2 do 14, zaznaczając że zależne jest to od modelu.

Do każdego zesawu dołączamy gratis, w postaci gry planszowej, puzzli bądź innych akcesorii do zabawy dla dzieci  całej rodziny. ( przykladowe gratisy)

plac zabaw dla dzieci fungoo - gratis

Wymiary platformy 240 x 120 cm
Długość ślizgu 240 cm
Wysokość platformy 125 cm
Wymiary (dł.x szer. x wys.) 440 x 185 x 285 cm
Rodzaj dachu Drewniany
Wiek od 3 lat
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
inne produkty z kategorii