Bezpieczny plac zabaw zestaw Fungoo KINGDOM UP&DOWN

kod produktu: 03510
6 350,00 
Wybierz Kolor ślizgu:
Wybierz Kolor drewna:
Ilość
wysyłka 4-5 tygodni

Dostawa i płatność - Karta produktu

Reklamacja i zwrot - Karta produktu

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0)
DODAJ OPINIĘ
zapytaj o produkt

Trzypoziomowy plac zabaw to już nie tylko domek drewniany a raczej pałac dla chłopca czy dziewczynki. Dzięki swoim rozmiarom każde z dzieci może mieć swoją prywatną „komnatę”.
Kolorowy nieprzemakalny dach domku drewnianego wprowadzi niespotykany urok do całego placu zabaw. W zestawie piaskownica z dwoma siedziskami, trzy metrowa zjeżdżalnia (kolor do wyboru) oraz koło sterownicze i luneta.
Firma Fungoo przedstawia gotowy zestaw KINGDOM UP&DOWN, który został rozbudowany dodatkowo o huśtawkę z trapezem,oraz dodatkową platformę o ściankę wspinaczkową, w taki sposób Twój plac zabaw będzie kompletny o najważniejsze elementy.

Zawartość kompletu:

 • zjeżdżalnia 3m
 • kotwy mocujące do podłoża
 • uchwyty
 • osłonki
 • piaskownica z 2 siedziskami
 • kolorowy syntetyczny dach (nieprzemakalny)
 • schody drewniane
 • komplet drewna
 • komplet łączników metalowych
 • komplet narzędzi montażowych
 • instrukcja montażu krok-po-kroku
 • luneta
 • koło sterownicze
 • skałki ścianki wspinaczkowej
 • siedzisko i trapez do huśtawki z linkami i hakami

Kolorystyka drewna:

Każdy plac zabaw malowany jest na kolor tikowy.

Kolor ślizgu:

Producent umożliwia wybór koloru ślizgu, dostosowując go do swoich upodobań. Osiągalne kolory: czerwony, niebieski, żółty, zielony.

Montaż:

Sprzedawane przez nas place zabaw ,są przygotowane pod samodzielny montaż. W raz z towarem otrzymują Państwo instrukcję krok po kroku, kotwy mocujące do podłoża, komplet łączników i oczywiście wszystkie elementy konstrukcyjne.
Gdyby jednak zainteresowani byli Państwo montażem przez wyspecjalizowaną firmę, istnieje taka możliwość. Koszt takiej usługi wynosi 25% wartości zamawianego produktu + ewentualne koszty instalacji do gruntu.

Przygotowanie gruntu:

Miejsce które chcemy przeznaczyć pod przydomowy plac zabaw, należy tak wybrać  aby zachować tzw. „srefę bezpieczeństwa”. Najważniejszą kwestią jest zachowanie bezpiecznej oraz bezkolizyjnej zabawy. Zasada bezpieczeństwa  mówi o 2 metrach (przy każdym modelu są podane szczegółowe wymiary, znajdziemy je w galerii zdjęć). Natomiast aby plac zabaw aby stał stabilnie, zalecane jest poprawne przygotowanie gruntu. Po pierwsze teren musi być prosty i możliwie jak najbardziej wypoziomowany. Zalecenia producenta mówią że nogi powinny być zabetonowane w ziemi na ok. 50 cm głębokości.

Certyfikaty i bezpieczeństwo:

Drewniane place zabaw firmy Fungoo są skonstruowane zgodnie z najnowszymi normami bezpieczeństwa EN 71 w tym także normami dotyczącymi składu chemicznego użytych komponentów, potwierdzony został przez certyfikat bezpieczeństwa nadany przez międzynarodową jednostkę  TUV Rheinland. Każda cecha określająca poziom bezpieczeństwa bawiących się dzieci została przebadana i wszystkie cechy stwarzające potencjalne ryzyko zostały wyeliminowane.

Realizacja zamówienie:

Po akceptacji oraz opłaceniu placu zabaw, zamówiony towar przekazujemy do realizacji producentowi. Szacunkowy czas od momentu opłacenia zamówienia do dostawy pod wskazany adres przez klienta wynosi do 5 tygodni. W trakcie składania zamówienia prosimy pamiętać o wyborze koloru ślizgu oraz barwy drewna.

Dostawa:

Transport wież, modułów i dodatków realizowany jest za pośrednictwem firm przewozowych przystosowanych do transportu przesyłek wielkogabarytowych. Dostawy są realizowane na terenie całego kraju, a jej koszt wynosi jedynie 199 zł brutto.
Producent udostępnia opcje odbioru osobistego ze swojego zakładu, znajdujący się w woj. Wielkopolskim. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów.

Charakterystyka drewna:

Elementy drewniane są sortowane i selekcjonowane pod względem cech wytrzymałości, dbałość o gładkość powierzchni, krawędzie stanowiące potencjalnie zagrożenie są łagodzone maszynowo i dodatkowo szlifowane tak aby wyeliminować ryzyko uszkodzeń w kontakcie z wrażliwą skórą dzieci. Drewno zabezpieczone jest impregnatami kolorystycznymi co pozwala nie tylko na trwałość ale również niepowtarzalny efekt estetyczny.

Obciążenie:

Informujemy że przydomowe place zabaw firmy Fungoo przeznaczone są do jednoczesnej zabawy dzieci w ilości od 2 do 14, zaznaczając że zależne jest to od modelu.

Wymiary platformy 150 x 120, 150 x 110, 120 x 58 cm
Długość ślizgu 300 cm
Wysokość platformy 145 cm
Wymiary (dł.x szer. x wys.) 455 x 480 x 305 cm
Rodzaj dachu Materiałowy
Wiek od 3 lat
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
inne produkty z kategorii